Абсолютно всіх батьків турбує питання безпеки своєї дитини, особливо це стосується пересування містом в автотранспорті, оскільки звичайні ремені безпеки не можуть повною мірою захистити маленького пасажира у разі різкого гальмування або аварії. Компанія «Аврора», що надає послуги перевезень, врахувала всі побажання клієнтів, та подбала про можливість замовити таксі з дитячими кріслами у Києві за приємною ціною. Таким чином, краще замовити таксі попередньо онлайн, після чого ви можете бути впевнені в комфорті та безпеці малюка під час поїздок по місту.

Особливості перевезення дітей у таксі з дитячим автокріслом (Київ)

З кінця 2019 року, на території України діє закон, що стосується перевезень дітей. Наша компанія дотримується його, забезпечуючи максимальну безпеку дитини під час поїздки.

Оскільки автокрісла повинні вибиратися залежно від віку дитини, наше дитяче таксі має у своєму арсеналі цілу лінійку якісних автонянь:

  • Колиска для найменших, що використовується від народження, і до півтора року (3-13кг);
  • Автокрісло, розраховане для малюка до 4 років (4-18 кг);
  • Сидіння для віку від 9 місяців до 12 років (9-38кг). 

Кожне "дитяче таксі" має:

  • Надійні ремені безпеки, як на передніх, так і на задніх сидіннях;
  • Автокрісла від провідних виробників, що відповідають ваговій категорії та віку малюка;
  • Подушки безпеки, а також бездоганний технічний стан.

Переваги кращої служби Аврора таксі

Для того, щоб замовити таксі з автокріслом, під час оформлення заявки слід повідомити про необхідність наявності дитячого сидіння, а також уточнити вік дитини. На відміну від інших організацій, що надають послуги пасажирських перевезень, ми не заощаджуємо на здоров'ї та безпеці наших клієнтів, створюючи всі необхідні умови. Крім можливості замовити таксі з автокріслом (Київ), наша компанія має ряд переваг, які і обґрунтовують високу довіру мешканців та гостей столиці. Автопарк включає в себе транспортні засоби різних класів: економ, стандарт, преміум, універсальні, а також мікроавтобуси. Така різноманітність дозволяє підібрати оптимальний варіант, залежно від потреб клієнта.

Замовляючи машину у нас, ви отримуєте можливість комфортного та приємного пересування по місту, а так само легкий спосіб безпечного переміщення в будь-яку точку столиці та послугу, що потрібен доїхати до аеропорту Бориспіль за прийнятні гроші. Безперечною перевагою для молодих батьків стане наявність високоякісних автокрісел. Найчастіше таксі встановлюють високі тарифи на дитячі перевезення, проте ми надаємо послуги автоняні, ціна яких є найнижчою. Замовляючи дешеве таксі, крім наявності додаткової опції – автокрісла, ви отримуєте швидку подачу авто, приємного водія і все необхідне для зручної поїздки в компанії дитини.

Розрахуйте вартість таксі онлайн