ЦІЛОДОБОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ У КИЄВІ

З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ ЧАС ТА КОШТИ

Аврора – це понад 10 років успішної роботи на ринку таксі Києва. Викликати автомобіль можна цілодобово по одному з номерів, або прямо зі сторінок нашого сайту. Також ви можете завантажити наш мобільний додаток, який дасть можливість розрахувати вартість поїздки та оформити онлайн замовлення. Ми пропонуємо сервіс європейського рівня за доступними цінами!

Онлайн замовлення

МІНІМАЛЬНИЙ ЧАС ПОДАЧІ АВТО ПО МІСТУ

ПОДАЧА АВТОМОБІЛЯ ДО 15 ХВИЛИН

У розпорядженні наших замовників є великий парк автомобілів різного класу. Завдяки цьому ми готові максимально швидко подати найближчий вільний автомобіль. На сьогодні ви можете вибрати один із чотирьох класів авто, порівняти ціни, а також бачити подачу автомобіля на карті Києва. Найчастіше подача авто займає не більше 10-15 хвилин з моменту вашого виклику.

Завантажити додаток

ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН НА ПОСЛУГИ ТАКСІ

РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН

Якісний сервіс має бути доступний кожному. На сьогодні наша компанія пропонує найлояльніші ціни таксі Києва. Щоб переконатися в цьому, ви можете розрахувати вартість онлайн, прямо на сторінках нашого сайту, а також звернутися до одного з наших операторів. Якщо ви шукаєте дешеве таксі, то наші ціни вас приємно здивують.

Наші ціни

Великий вибір

Послуг таксі в Києві

Пропонуємо великий вибір послуг для мешканців та гостей Києва. Ви можете ознайомитись з найбільш популярними послугами серед наших замовників, а також з повним переліком послуг таксі, що надаються у Києві.

НАЙНИЖЧА ЦІНА

ДЕШЕВЕ ТАКСІ КИЄВА

Ми пропонуємо вам ознайомитись із найдоступнішими цінами в Києві. Якщо ви шукаєте дешеве таксі, то наші ціни вас приємно здивують. Розрахуйте вартість онлайн, або звернувшись до одного із наших операторів у будь-який зручний час!

Ціна по Києву

Подача автомобіляБезкоштовно

Мінімальне замовлення30 грн. (центр - 35 грн.)

Вартість по місту6 грн/км

Вартість за містом7 грн/км

Погодинно80 грн/год. (до 15 км за год.)

Універсал7 грн/км по місту

Ціна на додаткові послуги

Драйвер (тверезий водій)120 грн/год. (до 10 км за год.)

Кур'єрська доставка + 20 грн. до тарифу

Перевезення тварин+ 10 грн. до тарифу

Зустріч з табличкою+ 20 грн. до тарифу

Кондиціонер+ 10 грн. до тарифу

Попереднє замовленняБез доплати

Розрахуйте вартість онлайн, прямо на сторінках нашого сайту. Ви також можете звернутися до одного з наших операторів, який розрахує вартість поїздки та підбере найближчий вільний автомобіль.

До ваших послуг 24/7

Надійне та недороге таксі

Багаторічний досвід обслуговування киян дав нам можливість запропонувати найбільш лояльні ціни та високу якість обслуговування. Аврора – це цілодобовий та надійний партнер для багатьох мешканців та гостей Києва.

Доступна ціна кожної поїздки

Ми пропонуємо найлояльніші ціни на послуги. Ви можете переконатися в цьому, розрахувавши точну вартість на сайті або звернувшись до оператора.

Швидка подача таксі в Києві

Великий парк автомобілів дає можливість забезпечити швидку подачу на кожне ваше замовлення. Час очікування автомобіля не перевищує 10-15 хвилин.

Великий вибір послуг

Багаторічний досвід обслуговування киян дав можливість сформувати найбільш популярні та затребувані послуги таксі у Києві.

Якісний та недорогий сервіс

Велика увага приділяється контролю якості обслуговування. Ми прагнемо надавати послуги на найвищому рівні.

Завантажте новий

Мобільний додаток

Наш новий додаток - це чудова можливість розрахувати вартість та оформити онлайн замовлення таксі в Києві без жодного дзвінка. Оберіть відповідний клас автомобіля та стежте за подачею автомобіля онлайн.

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА

НА ВІДСТАНІ ВИТЯГНУТОЇ РУКИ

Для зручності наших замовників ми розробили

просте та зручне рішення, яке багато в чому

спростить онлайн замовлення та дасть можливість

відслідковувати водіїв на карті міста.

СУЧАСНІ ТРЕНДИ,

ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ СКАЗАТИ

«ПРОЩАВАЙ» ТРАДИЦІЙНИМ ДЗВІНКАМ

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ОНЛАЙН

Вкажіть маршрут, після чого буде розраховано точну вартість поїздки.

КОНТРОЛЬ ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ

Ви можете побачити автомобілі поруч, а також водія, який до вас виїхав.

АРХІВ ЗДІЙСНЕНИХ ПОЇЗДОК

Усі подорожі зберігаються в архіві, з можливістю повторити поїздку.

РІЗНІ КЛАСИ АВТОМОБІЛІВ

Програма дає можливість обрати клас автомобіля таксі.

Понад 10 років Аврора надає послуги таксі у Києві та за цей період чудово зарекомендувала себе на ринку пасажирських перевезень столиці. Досягається це завдяки мінімальним цінам на послуги у поєднанні з дійсно європейським рівнем обслуговування.

Цілодобово до ваших послуг великий парк комфортних автомобілів, а також професійних водіїв, які 24/7 готові максимально оперативно виконати кожне замовлення таксі у Києві. Автопарк компанії складається з понад 500 автомобілів, а також великої кількості партнерів, які завжди готові максимально оперативно підібрати та подати найближчий вільний автомобіль. Комфортабельні автомобілі різних класів, від економ класу до автомобілів преміум класу.

Поїздка в Аврора таксі це гарантія того, що ви та Ваші близькі будуть доставлені за потрібною адресою безпечно та комфортно. Усі автомобілі вчасно проходять потрібний технічний контроль. Усі пасажири застраховані, а машини ліцензовані. Дякуємо за те, що Ви стали нашими постійними клієнтами!

Основною проблемою великих міст є транспорт. За такого темпу життя потрібно скрізь встигати і робити багато справ. Громадський транспорт повільний, та й стає на всі пробки за маршрутом, тому люди звикли користуватися послугами дешевого таксі Києва Аврора.

У столиці дуже важливо оперативно пересуватися, а часом навіть потрібно опинитися одразу в кількох місцях. Хтось користується громадським транспортом, хтось своїм автомобілем, але наші замовники обрали золоту середину. Для багатьох послуги таксомоторних компаній набагато зручніші та практичніші, адже це не тільки комфорт, а й економія на утриманні власного автомобіля. Однак як вибрати службу таксі з хорошими авто, але в той же час, щоб це було дешеве таксі, та й важлива швидка подача автомобіля? Відповідь дуже проста Аврора.

Основне завдання сучасної компанії полягає у наданні якісного сервісу за розумні гроші. Адже з одного боку замовник чекає комфортний автомобіль та якісний сервіс, а з іншого можна це отримати не переплачуючи. Саме з цієї причини навіть найдешевше таксі може надати недорогий, але якісний сервіс для мешканців та гостей столиці.

Розрахуйте та зробіть онлайн замовлення таксі

Зручність, швидкість та інформативність, саме такими критеріями можна охарактеризувати онлайн замовлення таксі у Києві. Для сучасного мешканця столиці це чудова альтернатива, адже виклик відбувається без жодного дзвінка, а також можна одразу дізнатися про вартість поїздки.

Зручність полягає в тому, що вам не доведеться дзвонити в диспетчерську, чекати вільного оператора і диктувати всі дані. Онлайн замовлення дає можливість розрахувати вартість майбутньої поїздки, вказати додаткові послуги та максимально зручно спланувати майбутню поїздку.

Онлайн замовлення оформляється всього в пару кліків, адже форма на сторінках нашого сайту проста та зручна. Достатньо вбити перші літери вашої адреси, після чого програма сама підставить потрібну вулицю. Онлайн замовлення таксі в Києві це не тільки швидкий спосіб знайти дешеве таксі, а й можливість оперативно розрахувати вартість поїздки.

Ви отримаєте всю необхідну інформацію без жодного дзвінка. Розрахуйте вартість онлайн, за допомогою форми на сторінках нашого сайту, а також викличте найдешевше таксі у Києві. Крім цього, є можливість вказати додаткові послуги, такі як універсал, кондиціонер, перевезення тварин або кур'єрська доставка.

Найдешевше таксі Києва - Аврора

Аврора дає можливість замовникам заощаджувати на послугах таксі Києва. У роботі використовуються кілька класів автомобілів із різною ціновою політикою. Звернувшись до нашої компанії, замовник отримає дешеве таксі в Києві за високої якості обслуговування.

Поняття «дешеве таксі» застосовується лише до тарифів і не позначається на якості. Великий вибір послуг, а також низькі ціни таксі дають можливість користуватися послугами як мешканцям, так і гостям Києва.

Велика конкуренція серед компаній у столиці вимагає від сучасної служби високої якості обслуговування за мінімальних цін. Саме ці фактори були прийняті до уваги і багато процесів у роботі компанії оптимізовано. Завдяки використанню сучасного програмного забезпечення, а також великому парку автомобілів та наявності партнерів, нашою компанією забезпечується практично 100% подача таксі у Києві.

найнижча ціна таксі в Бориспіль

Замовлення таксі до аеропорту Бориспіль є важливою подією. При цьому для замовника важлива ціна таксі в Бориспіль і своєчасне подання автомобіля. Аврора пропонує вам найнижчі ціни таксі в Бориспіль. Зробити замовлення ви можете цілодобово, але найчастіше замовляють автомобіль заздалегідь, це дає можливість заздалегідь все спланувати та знайти найкомфортніший автомобіль, тим самим забезпечивши своєчасну подачу.

Розрахувати ціну в аеропорт Бориспіль можна за допомогою форми онлайн замовлення, а також звернувшись на номери замовлення таксі у Києві. Оператор Вам підкаже приблизний час у дорозі, уточнить ціну та підбере необхідні автомобілі. Аврора - це найнижча ціна таксі в Бориспіль.

Аврора - недороге таксі в Києві

Для вас цілодобово працює професійна команда операторів та водіїв, які завжди готові виконати ваше замовлення недорого, оперативно та максимально якісно. Компанія пропонує великий вибір послуг та якісне обслуговування. Пунктуальність, відповідальність та точність зробили компанію Аврора таксі однією з найпопулярніших служб таксі Києва. Тарифи на послуги дозволяють замовити дешеве таксі в Києві, області, а також для міжміських поїздок.

Компанія постійно розвивається та вдосконалюється. Проводиться робота з персоналом, а також Аврора пропонує роботу для водіїв та операторів. Запрошуємо вас стати частиною великої та професійної команди.