col-md-9

Реєстрація водія таксі

ПІБ водія
Контактний e-mail
Телефон (основний)
Телефон (додатк.)
Автомобіль (марка та модель)
Держ. номер
Колір авто
Рік випуску
Тип кузова
Опції
Досвід роботи
у таксі
Досвід роботи з Mobile taxi

Натиснувши "Надіслати" ви погоджуєтеся з умовами Публічної оферти

  

БОНУСНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВОДІЇВ ТАКСІ

ЩЕ БІЛЬШЕ ВИГОДИ КОЖНОМУ

Адміністрація Аврора таксі вітає вас із наступаючим святом! Як подяка з 9 квітня оголошується бонусна програма! Водії, які виконують понад 30 замовлень за тиждень, отримають повернення абонплати у розмірі 15 грн., понад 60 замовлень – повернення 1 грн. за замовлення, понад 100 замовлень – повернення 15 грн. абонплати + 1 грн. за кожне замовлення!

ЗАПРОШУЄМО ВОДІЇВ З ВЛАСНИМИ АВТО

НАЙВИГІДНІШІ УМОВИ

Ми доклали максимум до того, щоб наші водії отримали найлояльніші умови співпраці. Вам не доведеться їхати до офісу компанії, достатньо заповнити форму на сайті. Робочий процес відбувається за допомогою мобільного додатка у вашому смартфоні, а поповнити баланс водія можна по всьому Києву.

Докладніше...

РЕЄСТРАЦІЯ ВОДІЯ ОНЛАЙН

БЕЗ ПРИЇЗДУ В ОФІС

Вам не потрібно витрачати час та їхати до офісу нашої компанії. Оформлення в таксі онлайн буде зручним для кожного. Заповніть усі поля форми на нашому сайті, після чого ви отримаєте детальну інструкцію та зможете приступити до роботи. Якщо у вас немає досвіду, але ви хочете працювати в таксі Києва, то ми підтримуємо новачків.

Докладніше...

НАЙВИГІДНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

НИЗЬКА КОМІСІЯ, БАГАТО ЗАМОВЛЕНЬ

Аврора таксі вже не перший день на ринку пасажирських перевезень Києва. Постійна маркетингова підтримка компанії дає можливість забезпечити роботою кожного водія таксі. На сторінках нашого сайту представлений ефір таксі онлайн, завдяки якому ви можете оцінити кількість замовлень.

Докладніше...

Найкращі умови співпраці

Для водія таксі у Києві

Аврора таксі запрошує до співпраці водіїв із власними автомобілями. Пропонуємо вам лояльні умови праці у стабільній компанії. Ознайомитись з нашим ефіром ви можете просто на сторінках нашого сайту.

Вільний графік

Працюйте у будь-який зручний час. Жодних обов'язкових виїздів.

Прозорі оплати

Вигідні та прозорі оплати між водієм та компанією.

Ніяких обов'язкових платежів

Ви можете розрахувати вартість поїздки та оформити замовлення на сайті.

Реєстрація онлайн

Проста та зручна онлайн реєстрація водія прямо з нашого сайту.

Багато замовлень

Маркетингова підтримка компанії забезпечує багато замовлень.

Без шашок таксі

Жодних розпізнавальних знаків та шашок таксі на вашому автомобілі.

Вигідні тарифи

Найвигідніші тарифи водієві, які залежать від багатьох факторів.

Допомога новачкам

Якщо у вас немає досвіду, ви завжди можете звернутися до нашого відділу кадрів.

 

Якщо ви хочете працювати в таксі Києва, вільної керувати своїм особистим часом та доходом, то Аврора таксі стане чудовою можливістю як для основного, так і для додаткового заробітку. Співпраця з нашою компанією – це найлояльніші та найзручніші умови для водіїв таксі Києва.

Вільний графік дає можливість використовувати таксі як основне, так і додаткове джерело заробітку, а також більш тонко та зручно організувати свій особистий час. Вам не потрібно встановлювати додаткове обладнання в автомобіль, адже вся робота відбувається через простий та зручний додаток водія. У мобільному додатку ви бачите поточні та попередні замовлення, а також маршрут кожної подорожі та вартість. Завдяки цьому ви відразу знатимете всі дані замовлення і зможете вибрати найбільш зручний маршрут. Ознайомитись з чинним ефіром водія ви можете на сторінках нашого сайту.

Процес реєстрації водія досить простий та зрозумілий. Вам буде потрібно заповнити форму реєстрації водія таксі, після чого з вами зв'яжеться адміністратор Аврора таксі. Не потрібно їхати в офіс служби, адже влаштувати в таксі можна онлайн.

Відділ кадрів
  • Тел: (067) 547-45-10
  • Тел: (063) 909-31-09
  • Тел: (093) 974-27-79

Адреса:
Київ, вул. Чудновського 5, оф. 64

Час роботи:
10:00 до 19:00 (сб-нд - вихідний)