НАЙДОСТУПНІШІ ТАРИФИ В АЕРОПОРТ

РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН

Багаторічний досвід обслуговування пасажирів аеропорту Бориспіль дав нам можливість сформувати найлояльніші умови для кожного замовника. Вартість поїздки в аеропорт ви можете розрахувати онлайн, а також звернувшись до одного з наших операторів, які цілодобово допоможуть розрахувати поїздку, а також підберуть найбільш комфортний автомобіль.

Розрахуйте онлайн

ЗУСТРІЧ З ТАБЛИЧКОЮ У БОРИСПОЛІ 24/7

ВОДІЙ ВАС ЗУСТРІНЕ ТА ПРОВЕДЕ ДО АВТО

Якщо ви плануєте прилетіти до Києва, то ми готові запропонувати найлояльніші умови та організувати зустріч із табличкою біля виходу з паспортного контролю. Професійний водій прибуде у точно призначений час, зустріне та проведе до припаркованого автомобіля. Ви можете заздалегідь оформити замовлення таксі в Бориспіль, ще до вильоту. Це значно економить час та кошти.

Докладніше...

ПОПЕРЕДНЕ ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗ ДОПЛАТИ

РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН

Якщо у вас в планах поїздка в аеропорт, то ви можете заздалегідь розрахувати вартість поїздки, а також оформити онлайн замовлення таксі за маршрутом Київ – Бориспіль. Це дасть змогу спланувати вашу поїздку, а також подбати про автомобіль заздалегідь. Попереднє замовлення до аеропорту додатково не оплачується. Якщо ви шукаєте надійне, але дешеве таксі в аеропорт, то ми запропонуємо найкращі умови та ціни!

Докладніше...

Надійно та вигідно

Дешеве таксі в аеропорт

Пропонуємо великий вибір послуг для мешканців та гостей Києва. Ви можете ознайомитись з найбільш популярними послугами серед наших замовників, а також з повним переліком послуг таксі, що надаються у Києві.

Найвигідніші ціни

Ми пропонуємо найнижчі ціни таксі Київ – Бориспіль.

Попереднє замовлення

Оформити замовлення ви можете на зручний для вас час 24/7!

Зустріч із табличкою

Наш водій зустріне вас на виході з паспортного контролю.

Швидка подача таксі

Великий парк автомобілів забезпечить швидку подачу до аеропорту.

НАЙНИЖЧІ ЦІНИ

ТАКСІ В АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ

Ви можете ознайомитись із приблизними цінами таксі в аеропорт Бориспіль. Аврора таксі пропонує одну з найвигідніших цінових пропозицій на поїздки до аеропорту. Ви можете розрахувати точну вартість, цілодобово звернувшись до одного з наших операторів або на сторінках нашого сайту.

Ціна таксі Київ - Бориспіль

Академмістечко326 грн.

Васильківська246 грн.

Вокзальна265 грн.

Героїв Дніпра311 грн.

Дарниця214 грн.

Палац Україна246 грн.

Кловська252 грн.

Хрещатик259 грн.

Почайна280 грн.

Позняки184 грн.

Ціна таксі Бориспіль - Київ

Академмістечко326 грн.

Васильківська249 грн.

Вокзальна268 грн.

Героїв Дніпра298 грн.

Дарниця210 грн.

Палац Україна247 грн.

Кловська252 грн.

Хрещатик257 грн.

Почайна284 грн.

Позняки180 грн.

Ви можете розрахувати точну вартість майбутньої поїздки, звернувшись до одного з наших операторів, або за допомогою форми онлайн замовлення на сторінках нашого сайту.

Пропонуємо Вам ознайомитись з тарифами таксі в Бориспіль. На сьогодні Аврора таксі пропонує одну з найвигідніших цінових пропозицій на замовлення таксі в Борисполі. З нами Ви заощаджуєте час та гроші, а також прибудете до аеропорту максимально швидко та комфортно.

Точну вартість поїздки до аеропорту Бориспіль Вам цілодобово підкаже один із наших операторів, а також ми пропонуємо ознайомитись із приблизною вартістю у таблиці.

Ми розуміємо, наскільки важливою є поїздка в аеропорт Бориспіль, тому прикладаємо максимум зусиль для того, щоб замовлення було виконане швидко, якісно та з максимальним комфортом. Звернувшись до Аврора таксі, Ви можете бути впевнені в тому, що машина буде подана вчасно, а ціна таксі в Бориспіль Вас приємно здивує.

Часті питання

Ми постараємося відповісти на запитання клієнтів, що часто ставляться, на замовлення таксі в Бориспіль. Якщо у Вас залишаться додаткові питання, то Ви можете звернутися до кол-центру, де цілодобово готові відповісти на запитання.

Як краще замовити таксі в Бориспіль

Аврора таксі надає послугу попереднього замовлення таксі. Це дозволяє заздалегідь дізнатися ціну поїздки в аеропорт Бориспіль та оформити замовлення. Крім цього, можна зробити замовлення на найближчий час.

Зазвичай дорога не займає більше однієї години,  але краще передбачити фактор пробок та інших затримок. Звертайте увагу на погодні умови, наприклад, при снігопаді або тумані водій їде повільніше, а отже дорога займе більше часу.
Ціна таксі в Бориспіль залежить від віддаленості Вашої адреси від аеропорту. Якщо ви їдете з Харківського, то ціна буде меншою, а якщо поїздка з Академмістечка, то ціна буде вищою. Часто трапляється так, що клієнт може вийти із запізненням або передбачена поїздка із заїздом на ще одну адресу. У такому разі необхідно попередити оператора і ціна таксі в Бориспіль може відрізнятися.

Як дізнатися точну ціну таксі Київ - Бориспіль

Приблизні ціни вказані в таблиці тарифів, а точну вартість можна прорахувати за допомогою форми онлайн замовлення, а також зателефонувавши до кол-центру. Оператор уточнить точний маршрут та назве вартість майбутньої поїздки.

Прорахунок ціни в Борисполі на сайті відбувається  за максимально коротким маршрутом. Ви можете відзначити необхідні додаткові послуги та клас автомобіля, які також впливають на ціну.  Варто звернути увагу на те, що при поїздці до Борисполя групою людей більше 4-х осіб необхідно замовляти мікроавтобус, а якщо у Вас велика кількість багажу, то універсал. Таким чином, ціна в Борисполі буде максимально точною та остаточною.

Замовити дешеве таксі в Бориспіль

Завдяки використанню сучасного програмного забезпечення та оптимізації багатьох процесів у роботі ми змогли запропонувати клієнтам дешеве таксі в Бориспіль. Зовсім не варто боятися поняття «дешеве таксі», адже це стосується лише цін. Аврора таксі дотримується високих стандартів під час обслуговування своїх клієнтів.  Великий досвід дозволив нам зробити послуги максимально дешевими за збереження високого рівня сервісу. Якщо Вам необхідне надійне, дешеве таксі в Бориспіль, то Ви завжди можете звертатися до Аврора таксі.

Хороший автомобіль у Борисполі, наскільки зміниться ціна

Ми пропонуємо кілька цінових пропозицій завдяки широкому парку автомобілів. Звичайний тариф прораховується для автомобілів стандарт класу, але ви можете уточнити якого саме клас подавати автомобіль. Таким чином, ви можете замовити дешеве таксі в Бориспіль та більш комфортні варіанти.